Tepovanie

Tepovanie

…a ďalší rozsah služieb

Čalúnené koberce, sedačky, matrace, kreslá a iné čalúnenie (tulivaky, lavice, plyšové hračky, kočíky) tepujeme s inými kolegami pod spoločnou značkou TEPUJEM.SK už 10 rokov.

Značka TEPUJEM.SK poskytuje aj školenia, naše čistenie je teda podložené certifikátom.

Za niekoľko rokov sme vyčistili už stovky sedačiek a iného čalúnenia.

Tepovanie robíme u zákazníka.


Čistenie kože

Poskytujeme i čistenie kožených sedacích súprav a kresiel. Ide o dvojkrokovú službu – vyčistenie a následná impregnácia. Neváhajte nám zveriť i vaše kožené sedačky, kreslá, iný kožený nábytok.

Kožu čistíme výhradne profesionálnou kozmetikou.

Čistenie kože Malacky

Požičanie tepovača Jakubov

Požičanie tepovača

Ak si chcete čistiť svojpomocne, máte pre vás na požičanie i nás profesionálny extraktor. Cena je 25 € / 8 hodín – 1 liter čistiaceho prostriedku je v cene. Pri preberaní zaplatíte 50 € vratnú zálohu.

Stroj je švajčiarsky Cleanfix 412, vylepšená verzia nemeckej značky Karcher – konkrétne modelu Karcher Puzzi 10/2.

Cleanfix sa vyznačuje maximálnou jednoduchosťou obsluhy, takže ho zvládne naozaj každý.


Nadštandardné tepovanie veľkých firiem, hotelov a podnikov

Pre veľké plochy ponúkame absolútnu novinku v našej oblasti, tepovanie s ohrevom s veľkým extraktorom a možnosťou jedinečného tepovania technológiou Rotovac, takže tepovanie je oveľa rýchlejšie, efektívnejšie, suchšie, prináša vynikajúce výsledky. Táto technológia nie je porovnateľná s akýmkoľvek bežným tepovaním.

Chceme poskytovať 100% službu, preto disponujeme i veľmi výkonnými sušičmi kobercov, ktoré dokážu čas sušenia skrátiť až o 60%.


Tepovanie

Kusové koberce Vám radi vyčistíme v kamennej čistiarni. Myslíme na vaše pohodlie, takže s dopravou nemusíte mať žiadne starosti, pretože koberec od vás vyzdvihneme, ale vám ho i doručíme. Viac sa dozviete v menu ČISTIAREŇ KOBERCOV.