Prečo mať vstupnú rohož?

Vstupné čistiace rohože sú neoddeliteľnou súčasťou každého verejne dostupného priestoru. Okrem toho, že dotvárajú estetický vzhľad, plnia dôležitú úlohu.

Vedeli ste, že pri použití správnej čistiacej rohoži dokážete zachytiť až 90 % nečistôt a vlhkosti práve na nej? Pri jej správnom používaní tak udržíte Vaše priestory čistejšie a šetríte tak náklady spojené s udržiavaním interiéru.

Rovnako tak chráni aj pred poškodením podlahovej kritiky, nakoľko malé kamienky a iné tvrdé nečistoty sa zachytia práve na nej. Nedostanú sa tak do priestoru.

S našou rohožou bez starostí budete naozaj bez starostí.
V nastavenej frekvencii vám prinesieme čistú rohož pripravenú na ďalšie plnenie úloh.

Prečo ale meniť rohož?

Čistiace rohože sú vyrábané z vlákien tak, aby zachytili veľké množstvo nečistôt a vlhkosti. Ak sa nebudete o rohož pravidelne starať, túto schopnosť stratí, nakoľko sa vlákna obalia nečistotou a tak nebude schopné túto vlhkosť absorbovať. Rovnako odstránime na oko viditeľné nečistoty, aj hlboko usadené nečistoty a dodáme farbám žiarivý vzhľad.


Znečistená rohož u nás dostane zaslúženú očistu.
Rohože sa po výmene dostanú do našej čistiarne, kde sa im podrobne venujeme. Tento postup je pomerne náročný a zdĺhavý. No len tak dokážeme zabezpečiť opäť jej funkčnosť a príjemný vzhľad.


Ako také čistenie rohože prebieha?

Čistenie je rozdelené do niekoľkých krokov.
 Suché čistenie
 Odstraňovanie fľakov a žuvačiek
 Enzymatický kúpeľ
 Hlavné čistenie
 Oplach
 Sušenie
 Výsledná kontrola
 Príprava na export

Ako vidíte čistenie je dôkladné a pomerne zdĺhavé. No je to jediný spôsob, ako udržať čistiacu rohož stále funkčnú a aj vizuálne peknú.


V prípade ak potrebujete pomôcť s výberom čistiacej rohože, pokojne nás kontaktujte.